Hulpverlening aan Poolse gezinnen

Over ons

Polon staat voor een samenleving waarin elk individu, ongeacht zijn of haar achtergrond, in staat wordt gesteld om zo goed mogelijk te participeren en te functioneren.

Wij:


  • zijn gespecialiseerd in hulpverlening aan Poolse gezinnen en jeugdigen.
  • houden de taal- en cultuurbarrière zo laag mogelijk.
  • bieden praktische tools en handvaten voor instellingen, gemeenten en particulieren aangaande taal- en cultuurgerelateerde problematiek.
  • leveren maatwerk in cultuursensitieve hulpverlening.

Marta Leszczynska 

Directeur
Beëdigd Tolk Pools C1 niveau
Ambulant hulpverlener (Pools, Nederlands & Oost-Europees)

E-mail: marta@polon.nl
Telefoon: 06-24784599

Ambulant hulpverlener Poolse gezinnen

Nadia Pennings

Ambulant hulpverlener (Pools) / Vestigingsmanager Oss
E-mail: nadia@polon.nl
Telefoon: 06-10025588

Ambulant hulpverlener Poolse gezinnen

Katarzyna Janas 

Ambulant hulpverlener (Pools)
E-mail: kasia@polon.nl
Telefoon: 06-14844724

Nikol Malorny

Ambulant hulpverlener (Pools)
E-mail: nikol@polon.nl
Telefoon: 06-15954270

Kornelia Fabian 

Algemeen medewerker
E-mail: kornelia@polon.nl
Telefoon: 06-29494531

Nikola Piechowiak 

Algemeen medewerker
E-mail: nikola@polon.nl
Telefoon: 06-29483537

Melvin Weterings

Eigenaar
E-mail: melvin@polon.nl
Telefoon: 06-22802648

Ambulante hulpverlening Poolse gezinnen in Eindhoven