Hulpverlening aan Poolse gezinnen

Over ons

Polon staat voor een samenleving waarin elk individu, ongeacht zijn of haar achtergrond, in staat wordt gesteld om zo goed mogelijk te participeren en te functioneren.

Wij:


  • zijn gespecialiseerd in hulpverlening aan Poolse gezinnen en jeugdigen.
  • houden de taal- en cultuurbarrière zo laag mogelijk.
  • bieden praktische tools en handvaten voor instellingen, gemeenten en particulieren aangaande taal- en cultuurgerelateerde problematiek.
  • leveren maatwerk in cultuursensitieve hulpverlening.

Marta Leszczynska 

Directeur / Casusregisseur
Beëdigd Tolk Pools C1 niveau
Ambulant hulpverlener (Pools, Nederlands & Oost-Europees)

E-mail: marta@polon.nl
Telefoon: 06-24784599
Werkdagen: Ma t/m Vr

Ambulant hulpverlener Poolse gezinnen

Melvin Weterings

Directeur/Eigenaar
E-mail: melvin@polon.nl
Telefoon: 06-22802648
Werkdagen: Ma t/m Vr

Filip Walkowski

Ambulant hulpverlener (Pools)
E-mail: Filip@polon.nl
Werkdagen: Di t/m Vr

Marta Bachorz

Ambulant hulpverlener (Pools)
E-mail: m.bachorz@polon.nl
Werkdagen: Ma t/m wo


Katarzyna Tomicka

Ambulant hulpverlener (Pools)
E-mail: katarzyna@polon.nl
Werkdagen: Di t/m Vr


Edyta Turlejska

Ambulant hulpverlener (Pools & Russisch)
E-mail: edyta@polon.nl
Werkdagen: Ma t/m Do

Katarzyna Kobos

Ambulant hulpverlener (Pools)
E-mail: kasiakobos@polon.nl
Werkdagen:  Ma, Do & Vr

Natalia Harasim

Ambulant hulpverlener (SKJ geregistreerd)
E-mail: natalia@polon.nl
Werkdagen: Ma, Di & Do

Monika Rybikowska

Ambulant hulpverlener
E-mail: monika@polon.nl
Werkdagen: Di t/m Vr

Magdalena Dolniak

Ambulant hulpverlener
E-mail: Magdalena@polon.nl
Werkdagen: Ma, Di & Do